My Post

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite

Content Protection by DMCA.com

Soft-contact nje kompani me filial ne Zvicer, specializuar ne sektorin e sigurimeve qe prej vitesh operon ne kete sektor me seriozitet dhe perkushtim maksimal.

Kerkohet te punesohen persona ne profilin operator per te lene takime per agjentet tane ne Zvizer,
te cilet do te mbyllin kontrata te ndryshme siguracioni (mbi jeten, shtepine etj)

Kerkohet:

  1. Njohje e mire e gjuhes italiane, greke dhe angleze
  2. Eksperience pune te meparshme si operator.
  3. Korrektesi ne pune
  4. Deshire dhe impenjim per rritje profesionale.

Ofrohet:

  1. Nje ambient pune i qete dhe shume bashkepunues
  2. Pune 5 ore ne dite
  3. Fundjava pushim
  4. Kontrate e rregullt duke ju permbajtur kodit te punes
  5. Pagesa 5 euro ora + bonuse.
  6. Motoja jone eshte qe puna te shperblehet.

Per cdo gje na kontaktoni ne nr e tel: 0674103782

ose na dergoni nje CV ne adresen: [email protected]

Ju mirpresim!

Cel. : 0674103782

qta_optimized

Shkruaj një koment...